Pranamat EKO masāžas paklājiņš 45 x 73 cm, 221 lotuss (tirktīza)

Pranamat EKO masāžas paklājiņš 45 x 73 cm, 221 lotuss (tirktīza)
Skatījumi: 859 Ražotājs: Pranamat EKO
Modelis: 510272
Pieejamība: Nav noliktavā
129,00€ Bez nodokļa: 106,61€
Daudzums: Ielikt grozā

Radīts personīgai lietošanai no 100% dabiskiem materiāliem, tādiem kā lins, kokvilna un kokosriekstu šķiedra. Visi Pranamat Eco materiāli ir dabiski, videi un Jums draudzīgi, nealerģiski, un sniegs Jums saskaņu ar dabas struktūrām. Lotosi izgatavoti no termoplastiskā elastomēra materiāla un to izvietojums līdzinās medus kārei – dabiskam dizainam, kas atmodina Jūsu organisma dabisko enerģiju un spēku. Regulāra Pranamat lietošana palīdzēs Jums atslābināties un veicinās ātrāku Jūsu organisma pašatveseļošanos.

Pranamat iedarbība: -Noņem muskuļu saspringumu un mazina spazmas. -Stimulē asinsrti, uzlabojot ādas tonusu un elastību. Piemīt arī pretcelulīta iedarbība. -Atvieglo ar mugurkaulu saistītas problēmas, vienlaikus arī mazinot sāpes. -Mazina menstruāciju sāpes. -Mazina migrēnu un galvassāpes, spēcīga iedarbība pret depresiju un stresu. -Paātrina atveseļošanās procesu, ļaujot ātrāk atjaunot spēka un enerģijas rezerves. -Paaugstina enerģijas līmeni organismā kopumā. -Kompensē fizisko aktivitāšu trūkumu un mazkustīgumu ilgos pārlidojumos, braucienos, ilgstošā darba ar datoru un pie slimībām, kas saistītas ar mazkustīgumu.

Sastāvs: Pārklājs - 100% lins Lotusi - 100% H.I.P.S. Pildījums - 100% kokosriekstu šķiedra Iekšējais pārvalks - 100% kokvilna