Svētavots ūdens, 1.5 l

Svētavots ūdens, 1.5 l
Skatījumi: 142 Ražotājs: Svētavots
Modelis: 000057
Pieejamība: Pieejams
1,10€ Bez nodokļa: 0,91€
Daudzums: Ielikt grozā

Ūdenim - avota ūdenim ir ļoti liela nozīme cilvēka dzīvē. Ūdens atslābina, mundrina, veldzē un dziedina. Cilvēka ķermenī dienas laikā uzkrājas liels daudzums dažādu kaitīgu vielu, kuras izvadīt no organisma var tikai ar universālo līdzekli - ūdeni.

Avota ūdens ir ūdens, kas pats izplūst zemes virspusē, un bez jebkādas apstrādes un transportēšanas tiek pildīts pudelēs.

Gandrīz 70% no cilvēka ķermeņa veido ūdens. Tas ir iesaistīts praktiski visu organisma funkciju nodrošināšanā - palīdz regulēt ķermeņa temperatūru, nodrošina gremošanas procesa darbību, palīdz sirds - asinsvadu sistēmai, aizsargā orgānus un audus.

Ja organismam trūkst ūdens, draud galvassāpes, nespēja koncentrēties, garastāvokļa svārstības un izteikts nogurums.

Ja dzersiet vairāk ūdens, uzlabosies sejas āda, būs vairāk enerģijas, labāk darbosies gremošanas sistēma, nesāpēs locītavas, palīdzēsiet organismam attīrīties un aizsargāt sevi no infekcijām.

Ūdens jādzer regulāri - tīrs, minerālvielām bagāts, dabisks avota ūdens. Ar šādu brīnumainu, dziedniecisku ūdeni laipni lūdzam iepazīties Cēsīs - "Svētavotā". "Svētavots" ir ļoti spēcīgs, tas ik sekundi dāvā vairāk kā trīs litru ūdens, tas ir bagāts ar lielu bioenerģiju.

Izmērs: 2l

Ražotājs: SIA "Vigo", Latvija

Atslēgvārdi: Svētavots