Klar šķidrais ZIEPJU RIEKSTU veļas mazg. līdzeklis, 1.5 l

Klar šķidrais ZIEPJU RIEKSTU veļas mazg.  līdzeklis, 1.5 l
Skatījumi: 123 Ražotājs: Klar
Modelis: 706066
Pieejamība: Pieejams
9,00€ Bez nodokļa: 7,44€
Daudzums: Ielikt grozā

Lietošana:

Piemērots baltās un krāsainās veļas mazgāšanai, visām ūdens cietībām un mazgāšanas temperatūrai no 20 ° C līdz 95 ° C. Trīs vienā. Mazgāšanas līdzeklis, veļas mīkstinātājs un patīkama gludināšana. Maigs pret krāsām, un tādēļ īpaši piemērots melnai un tumšai veļai. Priekšmazgāšana parasti nav nepieciešama. Traipu gadījumā veikt traipu pirmapstrādi ar šo pašu šķidro mazgāšanas līdzekli. Mazgājot balto veļu pievienojiet KLAR balinātāju, lai novērstu pelēcīgas nokrāsas veidošanos veļai. Lūdzu, ievērojiet kopšanas instrukciju, ko noteicis tekstilizstrādājumu ražotājs.

Dozēšana:

Pēc ūdens cietības un veļas netīrības pakāpes, kā norādīts uz produkta iepakojuma. * tabulā norādītais šķidrā mazgāšanas līdzekļa dozēšanas apjoms ir paredzēts vienai mazgāšanas reizei. Mazgājot ar rokām 10 ml uz 5 l ūdens. Pirms lietošanas sakratiet. Lietojiet mērvāciņu! 1 mērvāciņš ir 30 ml.

Sastāvdaļas:

Ziepju riekstu ekstrakts ar sertificētu savvaļas ievākšanu, glikozīdi, taukspirta sulfāts, dzintarskābes nātrija sāls, * augu eļļas ziepes, etanols, citronskābe, ksantāna sveķi, ūdens, bez fermentiem!

* no bioloģiski kontrolētām saimniecībām

Produkta izmēri:

1,5 l - 33 mazgāšanas reizēm

Lietošanas pamācība lietojot moduļu sistēmu no 30 ° C līdz 95 ° C:

Krāsainai veļai: 1 mērvāciņš šķidrā mazgāšanas līdzekļa + KLAR ūdens mīkstinātājs*

Baltai veļai: 1 mērvāciņš šķidrā mazgāšanas līdzekļa + KLAR ūdens mīkstinātājs* + KLAR balinātājs

* tikai cietam ūdenim

Īpašas pazīmes:

KLAR šķidrais mazgāšanas līdzeklis apvieno teicamas dabas ziepju riekstu tīrīšanas īpašības ar lietošanas ērtumu. Izejvielas tiek izmantotas tīrā veidā, kuru īpatsvars ziepēs un virsmaktīvās vielās, var tikt samazināts – radot ilgtspējīgu apkārtējo vidi.

Ražotājs: AlmaWin GmbH, Vācija, http://www.klar.org/

Atslēgvārdi: Klar