Klar

Klar

Klar - ekoloģiski tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi

Klar ir vācu uzņēmums, kas ražo ekoloģiski tīrus mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus, bez aromātvielu piejaukuma. Klar ražotajā produkcijā ietilpst tikai bioaktīvas vielas un vielas, kuras ir nekaitīgas ekoloģijai. Klar produkcijai ir ekoloģiski augstākā kvalitāte, kuru nodrošina veiktā ECOGARANTIJA neatkarīgā Beļģijas CERTISYS testēšanas institūtā.

Klar mazgāšanas un tīrīšanas koncentrāti ir draudzīgi apkārtējai videi, tie nesatur konservantus, optiskos balinātājus, hloru, fosfātus vai krāsvielas. Neviena no sastāvdaļām nav ģenētiski modificēta. Aktīvās sastāvdaļas pilnībā biloģiski sadalās. Klar produkti ir koncentrāti, tie ir ļoti ekonomiski lietošanā un tiek samazināts izlietotā iepakojuma daudzums.

Klar produkti ir dermatoloģiski testēti. Aktīvās vielas tiek ražotas uz augu eļļas un augu tauku bāzes. Visi Klar produkti ir brīvi no konservējošām vielām un satur dabīgas ēteriskās eļļas, kas daļēji iegūtas no bioloģiskajās lauksaimniecības kultūrām.

Produktu sastāvdaļas ir pilnībā deklarētas, līdz ar to tiek garantēta visplašākā informācija alerģiskiem cilvēkiem un cilvēkiem ar jūtīgu ādu. Klar ekoloģiskie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir testēti neatkarīgā testēšanas institūtā Vācijā. Testēšanas rezultāts -  “Dermatoloģiski ieteicami”, tas ir, tos var lietot cilvēki ar jūtīgu ādu.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.