Piegādes noteikumi

VEZUMS veic pasūtījumu apstrādi vienu reizi dienā, plkst. 1100. Visi pasūtījumi, kuri saņemti līdz šim laikam tiek piegādāti no 1 līdz 5 darba dienu laikā visā Latvijas teritorijā. Gadījumos, kad piegāde kavējas kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, klients par piegādes kavējumu tiek informēts, saņemot informatīvu e-pastu. Jautājumus, kas saistīti ar pasūtījumu piegādi, lūdzam adresēt uz e-pastu: info@greenlife.lv

Pasūtījumi tiek sagatavoti darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālas Latvijas Republikas Valsts svētku dienas.


Preču saņemšana mūsu firmas veikalā ir bez maksas. Rīga, Šarlotes iela 6, tālr.: 28855083 
Pirmdiena - Piektdiena: 10:00-19:00
Sestdiena: 11:00-16:00
Svētdiena: BRĪVDIENA

 

Preču piegāde Rīgā un Latvijas teritorijā, līdz tuvākajam Omniva pakomātam: 3.50 Eur

Omniva pakomātu adreses atrodamas šeit: https://www.omniva.lv/privats/adreses

Lai VEZUMS varētu nodrošināt preču un produktu piegādi, pasūtītājam ir jāizpilda šādi nosacījumi:

Ir jāņem vērā norādītie piegādes laiki un kā piegādes adrese ir jānorāda tā adrese, kurā pasūtījumu būs iespējams saņemt konkrēto dienu piegādes laika ietvaros.

Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes VEZUMS.LV pārstāvis sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs konkrētajā adresē varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

Izsniedzot preci mūsu firmas veikalā atbildīgā persona ir tiesīga lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti.