Privātums

VEZUMS augsti vērtē Tavu uzticību, tāpēc daram visu, lai Tava privātā informācija pie mums būtu pilnīgā drošībā. Tu droši vari reģistrēties, veikt pasūtījumus un maksājumus, jo rūpējamies par augstāko drošības līmeni mūsu sadarbībā, lai Tu varētu droši iegādāties savas iecienītās preces un produktus Tev ērtākajā laikā un veidā.

VEZUMS aizsargā fizisko personu pamattiesības un brīvības, it īpaši privātās dzīves neaizskaramību, attiecībā uz fiziskās personas datu apstrādi saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvu 95/46/EK par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un Latvijas Republikas likumu „Fizisko personu datu aizsardzības likums”.

VEZUMS iegūst patērētāja personīgo informāciju, jo tas ir nepieciešams, lai patērētājam nodrošinātu labāko servisa līmeni. Tas ļauj sniegt patērētājam piemērotu pieeju mūsu piedāvātajām precēm un produktiem, pievērst uzmanību preču un produktu kategorijām, kas visvairāk interesē patērētāju. Jūsu personīgā informācija palīdz mums informēt Jūs par jaunumiem piedāvāto preču un produktu klāstā, izpārdošanām un pasākumiem, par kuriem Jūs varētu būt ieinteresēts. Mūsu veikalā Jūs varat pasūtīt preces un produktus, veikt pieprasījumus un pieteikties informācijas saņemšanai par jaunumiem, izpārdošanām u.c. Jūsu pieprasījuma apstrādei mēs prasām sniegt patērētajam tādu informāciju kā – vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, kontakttālrunis u.c. VEZUMS nepieprasa un neapstrādā sensitīvos personas datus.

VEZUMS neizmanto un nedalās ar iegūto informāciju, kuru Jūs sniedzat tiešsaistē. Mēs nepārdodam un neizīrējam patērētāja kontaktinformāciju citiem tirgus dalībniekiem.

Patērētāja sniegtā informācija palīdz mums īstenot mūsu servisu, apstrādāt patērētāja  pieprasījumus, piegādāt preces un produktus, sniegt Jums atbalstu.

VEZUMS pienākums ir likumā noteiktajos gadījumos izpaust personas datus valsts un pašvaldību amatpersonām. Mēs būsim spiesti atklāt patērētāja personīgo informāciju, kad to pieprasa likums.

VEZUMS veic visus iespējamos pasākumus Jūsu personīgās informācijas drošībai, lai aizsargātu to pret zādzību, pazušanu, krāpniecību un ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī pret nesankcionētu pieeju, atklāšanu, pārveidošanu un bojāšanu.

Ja klientam, kurš pasūtījis un iegādājies preces VEZUMS veikalā, nav tiesībspējas un (vai) rīcībspējas, par preces pasūtījumu un samaksu ir atbildīgs šīs personas likumīgais pārstāvis (piem., vecāki, aizgādņi). Iepriekšminētajā gadījumā preču pasūtījums nav atsaucams, kā arī veiktā pirkuma maksa par precēm nav atmaksājama.   

Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei.